وینچهای بالابری گورالپ بصورت استاندارد از ظرفیت یک تن تا 80 تن در سرعت ها و گروه های کاری متفاوت تولید می شوند. وینچهای جرثقیل گورالپ بصورت مونوریل و دوکاره ثابت و چهارکاره کالسکه دار برای جرثقیلهای جفت پل ساخته می شوند. طراحی فشرده منجر به کارایی مناسب در فضای کم می گردد. بدلیل استفاده از تکنولوژی روز در تولید بالابرهای جرثقیل گورالپ ، با توجه به تمامی تستهای لازم مطابق استانداردهای جهانی که بر روی محصولات انجام می گیرد، طول عمر و کیفیت بالای محصولات تضمین شده است. یکی از بزرگترین محاسن در طراحی این بالابرها ارتفاع کم آنها برای سالنهای با محدودیت ارتفاع می باشد.

تستهای کامل استانداردهای مورد نیاز بر روی تمامی وینچهای تولیدی گورالپ گرفته می شود و احتمال بروز هرگونه مشکل از بین می رود.

مزیتهای وینچهای بکسلی گورالپ
- شاید بزرگترین مزیت وینچهای گورالپ استفاده از الکتروموتور ، گیربکس و ترمز ساخت شرکت ABM آلمان باشد. ABM بزرگترین تولید کننده موتورگیربکس تخصصی وینچ بالابری دنیاست که تامین کننده موتورگیربکسهای شرکتهای بزرگ بین المللی همچون ABUS آلمان می باشد. بدنه موتورگیربکسها آلیاژ مقاوم آلومینیوم می باشد و با توجه به دور بالای فن منجر به خنک کاری خوب الکتروموتور می شود. گیربکسها دارای دنده های سنگ زده هستند که در شرایط تحمل بار نیز کاملا بی صدا کار می کنند و طول عمر فوق العاده بالایی دارند.
- ترمز وینچها از نوع الکترومگنتی و ساخت شرکت ABM آلمان بوده و با توجه به اینکه الکتروموتور، گیربکس و ترمز بصورت کوپل کامل ارائه می شود بهترین عملکرد مربوط به ترمز و طول عمری معادل 1 میلیون سیکل کاری تا تنظیم مجدد را تضمین می کند.
- کالسکه وینچهای گورالپ بصورت بوژی ساخته می شود که در صورتی که در طول مسیر ریلها در تراز یکسان نباشند نیز هیچ تاثیری بر حرکت آن نخواهد داشت. همچنین نوع طراحی کالسکه و ترولی به صورتی است که حداقل ارتفاع استفاده شود و کلیه وینچهای مونوریل بصورت معمول وزنه مقابل ساخته می شوند.
- یکی از مزیتهای گورالپ تابلو برق هوشمند و کامل این دستگاهها می باشد. کلیه تجهیزات از برند معتبر اشنایدر الکتریک بوده و عملکرد دستگاه توسط PLC بررسی و کنترل می شود. تجهیزات حفاظتی کامل شامل کنترل فاز، ترانس ایزوله، کنتاکتور امرجنسی ، فیوزهای مینیاتوری هر بخش، کلید حرارتی و رله PTC مانع از بروز خسارت در زمان وجود عیوب می شود.
- وینچهای گورالپ از کنترل بار برند تکسیس آلمان بهره می برد که علاوه بر دقت مناسب دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد و به سیستم PLC تابلو برق نیز متصل است که دقت و سرعت عمل را تضمین می کند.
- در وینچهای بکسلی گورالپ از قطع کن روتاری TER ایتالیا برای حد بالا و پایین استفاده می شود که بزرگترین مزیت آن نسبت به وینچهای قدیمی خصوصا برندهای بلغاری، مستقل بودن عملکرد از کمربند راهنمای بکسل بوده و در صورت آسیب به کمربند، مشکلی بابت قطع کن بوجود نمی آید.
- وینچهای گورالپ با توجه به احترام شرکت به نیازهای مشتری و استانداردهای جهانی دارای میکروسوئیچ صلیبی دو سرعته برند اشنایدر الکتریک در حرکت عرضی می باشد.
- شاید دانستن این مطلب نیز جالب باشد که تمامی وینچها دارای کلید فرمان دو سرعته 6 حرکته با کابل مهاردار کافی همراه سوکت و راهنمای فرمان ریلی می باشند و حتی علمک راهنمای فرمان نیز همراه محصول ارائه می شود. بعبارتی شما کاملترین محصول را می توانید از گورالپ بخرید بدون اینکه نیاز به خرید لوازم جانبی بصورت مجزا باشید.
- آخرین مزیت و شاید مهمترین مزیت وینچهای گورالپ قیمت فوق العاده مناسب این دستگاهها می باشد که حتی در مواردی با برندهای ارزان و اقتصادی بلغاری نیز رقابت کند و در اصل شما دستگاهی معادل بهترین وینچهای آلمانی را با قیمتی بسیار نازلتر تهیه می کنید.

 

 

آشنایی بیشتر با شرکت گورالپ ترکیه

 

کران سیستم توران

» طراح و سازنده انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل بازویی

» ساخت انواع سازه های فلزی و تجهیزات جابجایی مواد 

» فروش و خدمات پس از فروش 

 

آدرس: کیلومتر 40 اتوبان تهران - قم، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نارنجستان، گلبرگ12، پلاک 9

تلفن: 56235923 - 56235922- 56232969-021

فکس: 56232970-021

ایمیل: info@turancrane.com

واتس آپ و تلگرام : 5623954-0912